Röfle

RÖFLE

Bayanların kendileri için ayırdıkları en büyük zaman kuaförde yaptıkları değişikliklerdir. Bayanların çoğu kuaförlerde saçlarına değişiklik yaparak mutlu olur. En çok tercih edilen değişiklik ise röfledir. Peki, röfle nedir? Saç renginin tonuna uygun olarak simetrik şekilde yeni renk atılmasına denir. Bu işlem yapıldığı zaman saç rengi daha yumuşak bir ton kazanır. En az 6 ton kullanılır. Röfle kendi içerisinde gruplara ayrılır. Bunlar palet, gölge, balyaj ve meçtir. Bu işlem yapıldığı zaman saç doğal bir şekilde daha canlı ve hacimli görünür.

Kadınlar röfle yaptırdıkları zaman bambaşka bir görünüme sahip olurlar. Saçlarını sanki değiştirmişçesine taze ve fresh bir hava kazandırırlar. En bunalımlı zamanlarında bayanlar saçlarını kestirmek yerine röfle yaptırırlarsa daha sonra daha mutlu olurlar.

BALYAJ İLE RÖFLE ARASINDAKİ FARK

Röfle yapan yerler aynı zamanda balyaj’da yapmaktadır. Balyaj ile röfle arasında kararsız kalanlar röfle yaptırmalılar. Çünkü bu işlemde saçlar ince şeritler halinde alınarak tonlama yapılmaktadır. Bu tonlama 6 tona kadar açılabilmektedir. Bu sistem ile saç daha doğal ve canlı görünür.

Balyaj işleminde ise doğal saç rengi korunarak saç uçlarına ya da daha kalın şeritler halinde uygulanır. Saçlarında tamamen değişiklik yaparak daha dikkat çekici ve etkileyici olmak istiyor iseniz mutlaka röfle yaptırmalısınız. Alacağınız sonuç karşısında çok mutlu olacaksınızdır. Özellikle bunalımlı dönmelerde daha çabuk iyi olmanızı sağlayacaktır.

RÖFLE VE RÖFLE FİYATLARI

Röfle ile ilgili çok önemli püf noktaları bulunmaktadır. Örneğin röfle genellikle sarı olarak bilinir. Fakat saçlarınızın renginin daha açık tonlarında röfle yaptırarak ışığı yansıtabilirsiniz. Bu sayede saçlar daha yoğun ve parlak görünür. Sarı olma zorunluluğu gibi bir durum yoktur. Eğer röfleyi ilk yaptıracaksanız aynanın karşısından ayrılamayacaksınız. Aldığınız sonuç çok hoşunuza gidecek.

Röfle yaptıracağınız zaman her zaman gitmiş olduğunuz kuaförü seçin. Röflenizi daha uzun süre kullanmak istiyor iseniz ona uygun olan şampuan ve bakım ürünleri seçin.

Röfle fiyatlarına gelince bu konuta net bir fiyat söyleyemeyiz. Çünkü saçınızın sıklığı ve boyu fiyatı etkilemektedir. Röfle fiyatı saç şekline göre değişiklik gösterir.

HOŞGELDİNİZ

MENÜ
Hemen Arayın
Adres Tarifi