Lazer Epilasyon

LAZER EPİLASYON

Lazer epilasyon günümüzde hem erkek hem de kadınların, istenmeyen tüylerinden kurtulmak için başvurdukları yöntemlerin başında gelmektedir.

Lazer epilasyon 1990 yılından itibaren kullanılmaya başlanmıştır. İlk gündeme çıktığı dönemlerde ki fiyat aralıkları ile günümüz şartlarında teknolojinin ve talebinde artmasıyla daha uygun seviyelere gelmiştir.

Hassas bir işlemdir ve bir uzman tarafından hijyen koşullar altında uygulanmalıdır. Genellikle tam anlamı ile tedaviden sonuç alabilmeniz için yaklaşık olarak 4 veya 5 seans lazer uygulaması yapılmalıdır. Bu uygulama hakkında tıp dünyası farklı görüşlere sahip olsa da olumsuz durumlar pek yaşanmamıştır. Artık sağlık merkezlerinin de lazer epilasyon tedavisi uyguladıklarını düşünülürse, sakıncaları konusunda gerekli açıklama yapılmış sayılır.

Lazer Epilasyon Nedir

Lazer epilasyon nedir ve neticeleri nasıldır soruları ile boğuşmaktaysanız, öncelikle bilmeniz gereken acı vermeden yapılan bir uygulama olduğudur. Uzman tarafından lazer cihazı aracılığı ile tüy köklerine yoğun lazer ışığı verilmesi sonucunda tüy kökleri yakılır. Bu uygulama neticesinde varılmak istenen prensip tüylerden tamamı ile kurtulmaya dayanır.

Sürekli olarak tüylerden kurtulmaya çalışıyorsanız bu uygulama işinizi kolaylaştıracaktır. Lazer sayesinde ağda, cımbız, ip ve epilasyon cihazları ile uğraşıp acıya katlanmak zorunda kalmayın ve lazer epilasyonun rahatlığına erişin.

Çoğunlukta yaptıranların memnun kalması ve istedikleri sonuca varmaları bu alanda taleplerin artmasına yardımcı olmuştur. Çoğunlukta kadınların tercihi olan bu yöntem erkekler tarafından da uygulanıyor. Sırt bölgesinde ki kıllar veya yüz bölgesinde kalınlaşmış tüyler canınızı sıkmaya başladıysa geç kalmadan bu uygulama yöntemini değerlendirmelisiniz.

Lazer Epilasyon Yapan Yerler

Firmamıza adım attığınız anda ilk dikkatinizi çekecek olan şey hijyendir. Uzman personelimizin tecrübe ve deneyimleri sayesinde içiniz rahat bir şekilde tüylerinizden kurtulabileceksiniz. Bunun yanı sıra teknolojide en yeni ürün ve aletler ile epilasyon işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Cihazlarımızın tamamı 1. Sınıf olmakla beraber karşılanmanızdan tutun uğurlanana dek aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacaktır. Personelimize aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Alacağınız cevaplar neticesinde hiçbir rahatsızlık duymaksızın lazer epilasyon yaptırmaya karar vereceksiniz.

Lazer epilasyon yapan yerler arasında ayrıcalıklı olmamızın nedenlerinden başlıcası budur.

Lazer epilasyon fiyatları kurtulmak istediğiniz tüy bölgesi, kadın veya erkek oluşunuz, tüylerin yapısı ve tipine göre değişmektedir. Ancak her koşulda bütçenize uygun bir ödeme seçeneği oluşturulacaktır.

HOŞGELDİNİZ

MENÜ
Hemen Arayın
Adres Tarifi