Fön

FÖN

Yüksek ısı ile saçları düzleştirme eylemi olan fön çekme, pek çok kadının tercih ettiği ve sıkça kullandığı saç modelidir. Fön, sayesinde saçlar çok daha şık ve zarif bir görünüme sahip olurlar. Yıllara varan kuaförlük tecrübemize dayanarak, fön konusunda son derece başarılı işler yapmaktayız.

Fön çekmek kolay gibi görünse de aslında çok zor bir iştir. Isıyı gereken miktarda ayarlayamadığınız takdirde saçların yanmasına sebep olabilirsiniz. Fön çeken yerlerde, fön sırasında kullanılacak olan fön makinesinin kaliteli olması saça istenen şeklin verilmesinden son derece önemlidir.

Fön konusunda uzman olan çalışanlarımızın yanı sıra fön esnasında kullandığımız malzemeler son derece kalitelidir. Profesyonel bir fön makinesi ve profesyonel bir fön fırçası ile saçlarınızı, tam da istediğiniz şekilde düzeltiyoruz. Yılların verdiği tecrübe sayesinde bayan fön çekme işleminde son derece iddialı olup, müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Fön Çekme İşlemi

Bayan fön çekme işlemi sırasında kullandığımız fön makinemiz, son teknoloji ürünlerinden oluşan oldukça profesyonel fön makinalarıdır. Fön makineleri aslında saç kurutma makinelerinin çok daha güçlü versiyonudur.

Bir fön makinesinin kaliteli ve profesyonel olması, saçın istenilen şekilde düzleştirilmesi açısından oldukça önemlidir. Bu sektörde uzun yıllardır hizmet veren bir kuaför merkezi olarak, fön makinesinden diğer ürünlerimize kadar her daim yenilikçi olmaya özen gösteriyoruz.

Kuaför merkezimizde fön çekme fiyatları, oldukça uygun olup her bütçeye hitap edecek şekilde düzenlenmiştir. Kuaförümüzde fön çektirmek hem daha uygun hem de çok daha hızlıdır. Fön çektirmek için dakikalarca beklemenize gerek kalmaz. Profesyonel fön makinası ve profesyonel fön fırçalarımız ile birkaç dakika içinde dümdüz bir saç elde edeceksiniz. Dakikalar içinde sizi hem kusursuz hem de parlayan düz saçlara kavuşturuyoruz.

Kuaförümüz çalışanlarının her biri alanlarında uzman olup, yaptıkları işi en iyi yapan deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Tecrübeli çalışanlarımız sayesinde saçlarınıza yanma ya da herhangi bir zarar gelmesinden korkmanıza gerek kalmadan, gönül rahatlığı ile fön çektirebilirsiniz. Uzun yıllardır bu piyasada çalışan bir kuaför merkezi olarak, her zaman ilk önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmuştur.

HOŞGELDİNİZ

MENÜ
Hemen Arayın
Adres Tarifi