Balyaj

BALYAJ

Uzun yıllardır hizmet veren kuaför firması olarak, müşterilerimize her türlü saç bakım hizmeti vermekteyiz. Saç kesimi, fön çekmek, saç modelleri, saç boyama ve balyaj gibi her türlü saç bakım hizmetlerini kuaförümüzde en kaliteli şekilde sunmaktayız. Kuaför merkezimizde son dönemin en popüler saç modellerini, en kaliteli malzemelerimiz ile uygulamaktayız. Son zamanlarda bayanlar arasında saça yapılan modellerde balyaj sıkça tercih edilmektedir.

Peki, balyaj nedir? Kişinin kendi saçının renginin, doğal renginden daha açık tonda renkleri vurgulamak amacı ile yapılan saç boyama işlemini balyaj olarak adlandırılmaktadır. Yalnız balyaj işlemi saçın hepsini değil yalnızca belli kısımlarının boyanması işlemidir. Kişinin doğal saç görünümüne hareket katmak ve boyut kazandırmak için yapılan balyaj işleminde, alt kısımdaki saçlar koyu renkte kalırken, saçın belli bölümleri çık tonlarda boyanır.

Ayrıca balyaj yaptıran kişilerde saç uzadıkça, daha hacimli ve hoş bir görüntü ortaya çıkar. Balyaj ile saçınızda adeta güneşli bir görüntü oluşmasını sağlayabilirsiniz. Genellikle ombre ile karıştırılan balyajda, renklerin vurguları kişinin saçı ile doğal bir uyum sağlarken,  ombrede iki renk arasında net bir geçiş çizgisi göze çarpar.

Ayrıca balyajda kişinin saçında daha net, hareketli ve boyutlu bir görünüm elde edilir. Balyaj yapan yerler arasında, kuaför merkezimiz bu hizmeti en dikkatli şekilde vermektedir.

 

Balyaj Fiyatları

Kuaför merkezimizde Balyaj fiyatları, oldukça uygun miktarda yapılan, oldukça kaliteli bir uygulamadır.

Hem kaliteli hem de uygun fiyatlarımız ile saçınıza adeta hareketli ve daha dolgun bir görünüm kazandırabilirsiniz. Balyaj işlemi kesinlikle kolay bir işlem olmayıp, muhakkak uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Acemi kişilerin ellerinde saça geri dönüşü olmayan zararlar verilmesin yol  açar. Çünkü balyaj sırasında saç rengini açmak için kimyasal ürünler kullanılır.

Ve bu kimyasal ürünlerin dozu gereken miktarda ayarlanmadığı taktirde saçta kalıcı hasarlara sebep olur ve saçı ciddi oranda yıpratabilir. Kuaför merkezimizde çalışan her bir eleman alanında uzman olup balyaj konusunda son derece tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Saçınıza yapacağınız balyaj işlemi için, kuaför merkezimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

HOŞGELDİNİZ

MENÜ
Hemen Arayın
Adres Tarifi